Gyabra Energy

Úvodní strana Vítejte na našem webu

Montujeme fotovoltaiky i na Slovensku.

Vítejte na našem novém webu!

Naše společnost Gyabra nabízí dodávku a montáž fotovoltaických elektráren na klíč na Slovensku.

Nabízíme:

  • vše od konzultací,
  • poradenství projektu,
  • pomoc při vyřizování nutných podkladů
  • až po samotnou dodávku a
  • montáž panelů.

Slovenská republika je velmi vhodná lokalita na výstavbu slunečních elektráren. Svítivost na území slovenské republiky se pohybuje od 1000 kWh/m2 do 1250-1300 kWh/m2. Sluneční elektrárny představují obnovitelný zdroj energie, který se velmi výrazně podílí na snižování emisí a zvyšování kvality ovzduší. Přitom na Slovensku je garantovaný minimální 15-roční příjem z výstavby a instalace fotovoltaiek.

Naše stránky

Na našich stránkách naleznete informace o principu fungování fotovoltaiky, o jejich správné výstavbě a umístnění tak, aby bylo využito co největší množství sluneční energie. Potenciální zájemci se mohou dozvědět vše potřebné před samotnou investicí. 

V sekci legislativa najdete potřebné informace, které se týkají pravidel výstavby nové fotovoltaické elektrárny na Slovensku, vše co je nutné zajistit před samotnou realizací. 

Využijte našeho poptávkového formuláře, kde po snadném vyplnění jednotlivých údajů nám zašlete poptávku, na kterou Vám co nejrychleji budeme reagovat a vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Aktuální informace

Fotovoltaika na Slovensku

20.05.2010 - Realizujeme řadu montáží fotovoltaiek u nás ale také na Slovensku. Na našem webu naleznete vše potřebné pro zvážení vhodnosti samotné realizace investice do fotovoltaické elektrárny. V sekci referencí..

Ukázky našich referencí